+ 371 29683933
Salaspils

ZIEMAS DĀRZI


Ziemas dārzs ir ļoti sarežģīts un, mākslas un arhitektūras ziņā, viena no ideālākajām interjera apzaļumošanas formām. Alumīnija ziemas dārzs – ir ideāls mājas, ofisa vai citas telpas apzaļumošanas un labiekārtošanas paņēmiens.

Karkasa stingrums un izturība, pilnīga iekšējas telpas aizsardzība no aukstuma un karstuma, konstrukcijas drošība, augsta izturība pret ekstremālās atmosfēras ietekmes izpausmēm un optimālā gaismas caurlaidība ir svarīgākie ziemas dārza raksturojumi. Polikarbonāta un stikla paketes unikālās īpašības ļauj veiksmīgi savienot šos elementus ziemas dārzu iekārtošanā.

Piemērām, sānu sienas var izgatavot no stikla paketēm, bet jumta segumam izmantot polikarbonātu. Polikarbonātu var izmantot arī visam ziemas dārzam. Krāsas, kuras tiek pielietotas ziemas dārzu metālkonstrukciju krāsošanai, ir ļoti noturīgas.

Ne tikai visaukstāko mēnešu laikā, bet arī visa gada garumā, alumīnija ziemas dārzs kļūs par brīnišķīgo vietu atpūtas un atslābināšanas vietu. Izturīgi, droši un eleganti ziemas dārzi, kurus mūsu firma izgatavos un uzstādīs pēc Jūsu pasūtījuma, ļaus realizēt jūsu drošākos sapņus un fantāzijas.