+ 371 29683933
Salaspils

PVC LOGI

 

PVC logu profili ir mūsdienīgs materiāls, kas piedāvā gan ekonomiski un arī ekoloģiski svarīgas priekšrocības. Saules ietekmē PVC ir  īpaši izturīgs pret atmosfēras iedarbību un novecošanu.

Izmaksas pārkrāsošanai vai profila remontam nav, jo virsma ir pietiekami izturīga apkārtējās vides ietekmei. Profili tiek ražoti no videi draudzīga PVC materiāla. Pašreiz PVC logi aizņem 70% no pasaules logu tirgus. Kvalitatīvo un moderno plastikāta profilu logu priekšrocības apliecina to, ka šis stiklojuma veids ir visoptimālākais risinājums mājas siltuma un komforta saglabāšanai.


Siltumizolācija

Pateicoties vairākkameru uzbūvei, hermētiskai stikla paketei, blīvējumu sistēmai,
un pareizai montāžai,
PVC logi sniedz jūtamu termoizolācijas efektu.
Jebkurā telpā siltuma zudums notiek, galvenokārt, caur logiem. Caur sienām un jumta
segumu zūd daudz mazāk siltuma. Pēdējais logu tirgus sasniegums ir 6-kameru logi ar
3-stiklu paketēm, kuri ļauj vēl vairāk ieekonemēt uz siltuma zuduma rēķina.


 

Ekonomiskums

Neskaitot to, ka PVC logi neprasa papildus izmaksas, tie ļauj ieekonomēt līdz 60% līdzekļu, ko tērējiet mājokļa apkurei.
Mēs piedāvājam dažādu cenu kategoriju PVC logus. Jūs varat izvēlēties to variantu,
kas vairāk atbilst Jūsu vēlmēm un budžetam. Mūsu mērķis ir izdarīt visu, lai mūsu klienti būti ne tikai apmierināti, bet vienkārši sajūsmā
par saviem jauniem logiem un durvīm.
Iespējams, tieši tāpēc katrs trešais klients atnāk pēc savu
paziņu vai radinieku rekomendācijas.


 

Ekoloģiskums

No ekoloģiskā viedokļa, PVC ir ideālais materiāls – daudzu pētījumi ir pierādījuši, ka tas neizdala nekādas toksiskās vielas. No PVC izgatavo sadzīves tehniku (elektrisko tējkannu, virtuves kombainu, gludekļu, un televizoru korpusus), šo materiālu izmanto arī medicīnā (šļirces, konteineri, medicīnas aparatūras korpusi).


 

Ilgizturība

Pat ievērojamas temperatūras svārstības, kas ir raksturīgas mūsu klimatam, kā arī ķimiski aktīvā vide nevar iespaidot PVC. Dažādu laboratorijas izmēģinājumu rezultātā tika noteikts, ka PVC izstrādājumu kalpošanas laiks nav mazāks par 40 gadiem.


 

Drošība

PVC nevar izraisīt un uzturēt degšanas procesu.
Speciālā pretuzlaušanas furnitūra
garantē aizsardzību no nelūgtiem viesiem.


 

Skaņas izolācija

Stikla paketei ir noteicoša loma loga skaņas izolācijā. PVC logu uzstādīšana ļauj samazināt skaņas spiedienu līdz 26 dB. (Piemēram, trokšņa līmenis vasaras mežā, bibliotēkā ir 35 dB)